Poniatowscy Ubezpieczenia SP. z o.o.

Nasza firma, zajmuje się ubezpieczaniem nieruchomości, firm, pojazdów, polisami życiowymi, ubezpieczeniami w podróży, ubezpieczenia dzieci i młodzieży, ubezpieczeniami rolnymi i pomocą w wyborze najlepszego ubezpieczenia. 

Jakie ubezpieczenia posiadamy w ofercie?

Aby lepiej wybrać swój wariant ubezpieczenia skontaktuj się z naszym agentem. 

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości chroni właścicieli przed stratami finansowymi spowodowanymi różnymi zdarzeniami, takimi jak pożary, powodzie czy włamania. Odpowiednią polisą można zabezpieczyć zarówno budynek, jak i mienie znajdujące się wewnątrz. Dzięki temu właściciele mają pewność, że w przypadku nieprzewidzianych sytuacji otrzymają wsparcie finansowe.

Ubezpieczenia NNW DZIECI I MŁODZIEŻY

Ubezpieczenie NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków) dla dzieci i młodzieży chroni przed konsekwencjami finansowymi związanymi z różnymi urazami. Jest to szczególnie ważne dla rodzin, gdzie dzieci są aktywne i często uczestniczą w różnego rodzaju aktywnościach, od sportu po wycieczki szkolne. Ubezpieczenie takie zapewnia pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji.

Ubezpieczenie Samochodu

Ubezpieczenie samochodu to obowiązkowy element dla każdego właściciela pojazdu i obejmuje zazwyczaj OC oraz dobrowolne AC. Polisa OC chroni przed konsekwencjami finansowymi wypadków, w których jesteśmy sprawcą, natomiast AC pokrywa szkody w naszym własnym pojeździe. Dzięki temu, w razie kolizji czy kradzieży, koszty naprawy lub odszkodowanie są pokrywane przez ubezpieczyciela..

Ubezpieczenia
Rolne

Ubezpieczenie rolne to specjalistyczna forma zabezpieczenia dla rolników, która obejmuje zarówno uprawy, jak i zwierzęta. Polisy mogą chronić przed różnymi zagrożeniami, takimi jak susza, grad, choroby zwierząt. Dzięki ubezpieczeniu, rolnicy mogą minimalizować ryzyko finansowe związane z niesprzyjającymi warunkami czy zdarzeniami losowymi.

Ubezpieczenie
Firm

Ubezpieczenie firm jest niezbędne w celu ochrony przed różnorodnymi ryzykami, takimi jak odpowiedzialność cywilna, kradzież, czy zniszczenie mienia. W zależności od branży i specyfiki działalności, dostępne są różne rodzaje polis. Dzięki ubezpieczeniu, firma może funkcjonować stabilniej, nie obawiając się nagłych, nieprzewidzianych wydatków.

Ubezpieczenie Podróżne

Ubezpieczenie podróżne jest rekomendowane dla każdego, kto planuje wyjazd, zwłaszcza za granicę. Polisy często oferują pokrycie kosztów leczenia, transportu medycznego i wiele innych aspektów, które mogą być problematyczne podczas podróży. To forma zabezpieczenia, która pozwala cieszyć się wyjazdem bez niepotrzebnego stresu.

Ubezpieczenie
na Życie

Ubezpieczenie na życie oferuje wsparcie finansowe dla rodziny ubezpieczonego w przypadku jego śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. Polisy często zawierają również różne dodatkowe opcje, jak na przykład zabezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby. Jest to forma zabezpieczenia przyszłości bliskich i ulga dla ubezpieczonego, wiedząc, że jego rodzina będzie miała wsparcie finansowe.

Ubezpieczenie Rowerów i hulajnóg

Ubezpieczenie rowerów i hulajnóg zyskuje na popularności wraz z rosnącym zainteresowaniem mobilnością miejską. Polisy te chronią przed kradzieżą oraz uszkodzeniem sprzętu. Dzięki temu właściciele rowerów i hulajnóg mogą być spokojniejsi o swoje dobra, korzystając z nich w codziennym życiu.

Zdobądź spokój ducha.

„Strzeżonego Pan Bóg strzeże”, 

zgodnie z tym powiedzeniem zapewnij sobie i bliskim bezpieczeństwo i ochronę na wypadek nieszczęśliwych wypadków.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Od wielu lat zajmujemy się pomocą w doborze najlepszego ubezpieczenia, pasującego do twoich potrzeb.

Współpraca

Dzięki naszej współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne zniżki oraz atrakcyjne oferty ubezpieczeń.

Pamiętamy o kliencie!

Przypominamy o zbliżających się terminach końca polis, aby klienci nie musieli płacić kar za brak ubezpieczenia.